Konferencja ZATRZYMAĆ PRZEMOC

Stowarzyszenie MONAR zaprasza na ogólnopolską konferencję „Zatrzymać przemoc” , która odbędzie się dnia 26 listopada 2015r. w Warszawie .

Konferencja dotyczy problemu bezdomności samotnych matek z dziećmi, które doświadczają przemocy. Zaproszeni specjaliści podzielą się  opinią  na temat  różnych aspektów tego problemu.

Konferencja została objęta patronatem Rzecznika Praw Dziecka ,Rzecznika Praw Obywatelskich,Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Konferencję w szczególności kierujemy do specjalistów  zajmujących się pomocą dziecku i rodzinie.

Zapraszamy w dniu 26 listopada na godz. 10.00 do Sali Darczyńców Biblioteki Narodowej 213  przy Al. Niepodległości w Warszawie . Szczegółowy program konferencji w załączniku oraz  na stronie internetowej www.dombezprzemocy.monar.org

Ze względu na ograniczoną liczbę  miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem: i.pasichnyk@monar.org

W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i nazwę reprezentowanej instytucji.

Wstęp wolny. Zapewniamy materiały konferencyjne i poczęstunek.

Program konferencji – ZATRZYMAĆ PRZEMOC

Konferencja realizowana w ramach  projektu „Mój dom bez przemocy „realizowanego od czerwca 2014r do listopada 2015r. w Domach dla Samotnych Matek z Dziećmi -Markot w partnerstwie z Ośrodkami Pomocy Społecznej z Wielunia, Gdańska i Zgorzelca, sfinansowana w ramach Funduszu Małych Grantów dla Programu PL14 „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie i przemocy ze względu na płeć” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014.